Kardynał Krajewski: czytam powoli, bo boję się, że mi się skończy ta książka

Kardynał Krajewski: czytam powoli, bo boję się, że mi się skończy ta książka

W ostatnich dniach docierają do nas różne wiadomości o książkach z Watykanu. Do mnie też dotarła jedna. Krótka, ale jak bardzo mnie ucieszyła.

„Czytam powoli, bo boję się, że mi się skończy ta książka. Dzięki Wam z bratem Markiem od 2 dni jestem w centrum Świata i Kościoła. Bo gdzie ludzie się modlą, tam jest centrum Świata” /kard. Konrad Krajewski/

Gdyby ktoś też chciał poczuć, że jest w centrum Świata i Kościoła, to naszą książkę „Bóg. Cisza. Prostota”, o której mówi jałmużnik papieski, można zamówić tutaj.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

W ostatnich godzinach docierają do nas różne wiadomości o książkach z Watykanu. Do mnie też dotarła jedna. Krótka, ale jak bardzo mnie ucieszyła. „Czytam powoli, bo boję się, że mi się skończy ta książka. Dzięki Wam z bratem Markiem od 2 dni jestem w centrum Świata i Kościoła. Bo gdzie ludzie się modlą, tam jest centrum Świata” /kard. Konrad Krajewski/ PS: Gdyby ktoś też chciał poczuć, że jest w centrum Świata i Kościoła, to książkę „Bóg. Cisza. Prostota”, o której mówi jałmużnik papieski, można zamawiać w sklepach internetowych @wydawnictwo_wam @empikcom i @ksiegarnia_bonito.pl #bógciszaprostota #taizé #bratmarek #konradkrajewski #jałmużnikpapieski #watykan #książka #kościół #prostota

Post udostępniony przez Piotr Żyłka (@piotrekzylka)


Kim jest brat Marek z Taizé?

Brat Marek jest księdzem, pierwszym Polakiem, który został bratem w Taizé. W filmie mierzy się z bardzo osobistymi pytaniami. Możemy też zobaczyć jego życie we wspólnocie od strony, która na co dzień jest dostępna dla nielicznych.