Dołącz do team-u

together

 

Po co ten blog? Bo już niedługo ruszamy z blogami na DEON.pl. I chciałbym żebyś do nas dołączył. Czyli zapraszam.

Pomysł jest związany z Rokiem Wiary. Chcemy oddać głos wszystkim, którym zależy na Kościele. Bo przecież bez słuchania się nawzajem, to raczej daleko nie zajedziemy.

Zależy nam na tym, żeby DEON.pl był miejscem szerokiej dyskusji. A jeśli tak ma być, to muszą w niej brać udział bardzo różni ludzie, mający różne poglądy itd.

Już teraz mogę zdradzić, że blogi będą prowadzić m.in. redemptoryści i diakoni z różnych środowisk. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych świeckich.

Każdy kto chce pisać, publikować, dzielić się czymś co znalazł w sieci, będzie mógł to teraz robić, prowadząc własnego bloga.

I najfajniejsze jest to, że będziesz mógł dotrzeć ze swoimi wpisami do naprawdę szerokiego grona – czyli do wszystkich użytkowników DEON.pl. Już niedługo uruchomimy specjalny bloczek na stronie głównej (analogiczny do „Na ostrzu pióra”), gdzie będą pojawiać się najciekawsze wpisy blogerów.

Jest to też propozycja dla wszystkich, którzy prowadzą już blogi w różnych dziwnych miejscach. Przenieście się do nas. Będzie ciekawiej, będziemy tworzyć prawdziwą społeczność i kupa ludzi będzie nas czytać 🙂

A ja sobie będę tu pisał wszystko, co napisać będę chciał, a nie zmieści się to w klasycznie pojmowanej publicystyce.

Jeśli chcesz założyć własnego bloga na DEON.pl, to zajrzyj tutaj: blog.deon.pl, a jak mnie znasz, to możesz ze mną na priv na fb albo mailowo.

Jeszcze trochę testujemy, więc mogą pojawić się błędy. Uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość 🙂